Чернівецький обласний центр

з профілактики та боротьби зі СНІДом

Представники організацій-партнерів GIZ з Узбекистану, Таджикистану та Киргистану із навчальним візитом відвідали Чернівецький обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом.

 

15-24.06. 2011 року у рамках роботи проектів Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ)  з профілактики ВІЛ/СНІДу в Україні  відбувається навчальний візит представників організацій-партнерів GIZ .
 
Проект підтримує ініціативи з обміну досвідом і співпраці між організаціями в галузі профілактики, діагностики, лікування і моніторингу ВІЛ/СНІД на міжнародному  рівні.
 
Основний напрямок проекту GIZ  - посилення міжсекторальних підходів у діяльності з первинної та вторинної профілактики ВІЛ/СНІД на обласному та національному рівнях.    Окрім діяльності на національному рівні, проекти з профілактики ВІЛ/СНІД працюють у таких пріоритетних регіонах, як Вінницька,  Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька, Донецька області України.
 
20.06.2011 р. представники організацій-партнерів GIZ з Узбекистану, Таджикистану та  Киргистану із навчальним візитом відвідали Чернівецький обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом. Членам делегації була надана інформація про епідеміологічну ситуацію в Україні та області, організацію надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД,  проведення обстеження населення області на ВІЛ. Гості ознайомились з роботою обласного центру СНІДу. Після цього відбулась  зустріч учасників Мережі міждержавних установ та організацій з первинної профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу з членами делегації. На зустрічі було заслухано виступи представників центру СНІДу, Чернівецького обласного центру здоров'я, Обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді , та ін.