Чернівецький обласний центр

з профілактики та боротьби зі СНІДом

Держслужба України соцзахворювань посилюватиме співпрацю з громадськими організаціями у регіонах

Про це заявила Голова Держслужби України соцзахворювань Тетяна Александріна під час чергового засідання Громадської ради створеної при Держслужбі. Вона зосередила увагу на пріоритетних цілях у сфері боротьби із соціально небезпечними захворюваннями та важливій ролі громадського сектору на шляху їх досягнення.

Голова Держслужби України соцзахворювань подякувала представникам Громадської ради за конструктивну та плідну співпрацю, зокрема у розробці нормативних та законодавчих актів і зазначила, що одним із пріоритетів спільної роботи стане посилення взаємодії з громадськістю на регіональному рівні.

«Ми повинні забезпечити більш активний і повноцінний діалог із регіонами, як у наданні необхідної інформаційної, методичної та організаційної допомоги, так і в питанні координації їх діяльності та контролю за виконанням загальнодержавних заходів у кожній області. Для цього слід налагодити механізм взаємодії між Громадською радою та регіональними радами, які на основі міжсекторального партнерства сприяють реалізації державної політики на місцевому рівні», - зазначила Т.Александріна.
За словами Голови служби, «держава потребує активного залучення громадського сектору з акцентом на діяльність в областях України. Йдеться про здійснення експертної громадської оцінки регіональних цільових програм, їх виконання та комплементарність заходам загальнодержавної програми, відстеження  рівня ефективності діагностики, лікування, дотримання медичних стандартів, безпосередньої роботи з пацієнтами тощо».
Крім того, Голова служби повідомила, про підготовку змін до Загальнодержавної соціальної цільової програми з протидії захворюванню на туберкульоз на 2012-2016 роки, які в обов’язковому порядку підлягатимуть обговоренню на Громадській раді.

Джерело: http://dssz.gov.ua